Alternatywy dla kapsułek do Dolce Gusto

Jeśli potrzebujesz kapsułek do Dolce Gusto, powinieneś odwiedzić tę stronę.

Ekspresy do kawy z systemem Nescafe Dolce Gusto na stałe wtopiły się już w pejzaż polskich kuchni. Urzekła nas nie tylko ich ciekawa, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, iż dają łatwy dostęp do smacznych mieszanek kawy. Miłośnicy tego napoju z czasem zrozumieli, iż nie muszą się ograniczać tylko do propozycji jednego producenta, toteż na rynku błyskawicznie powstał powstało zapotrzebowanie na kapsułek Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego parę firm, które zaczęły stopniowo podbijać serca pasjonatów kawy.

Czy istnieją zamienniki kapsułek Nescafe Dolce Gusto?

Producenci wytwarzający zamienniki kapsułek Nescafe Dolce Gusto pochodzą z rozmaitych europejskich krajów, w tym także z Polski. W rzeczy samej, kiedy myślimy o smakowitej kawie od razu przed oczami mamy włoską kawiarnię, w której podawane jest aromatyczne espresso. Nie inaczej, największy wybór kapsułek pasujących do Dolce Gusto ma firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką robusty i arabiki, jak również kawy składające się wyłącznie ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy mocną i wyrazistą Ristretto, delikatną i łagodną Cremosę, espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką oraz pochodzące z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował także własne cappuccino (Capucci), gorzką ale subtelną kawę o smaku włoskiego likieru Amaretto (Amaret), połączenie kawy i czekolady (Mokacci) oraz czekoladę na gorąco (Chocolat). Drudzy europejscy producenci kapsułek w tym systemie to m.in. portugalska firma Torrie, który oferuje smaczną czekoladę na gorąco oraz hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia poza czekoladą, produkuje też aromatyczną czarną kawę Intenso o głębokim smaku, a także dwie jej dwie jej odmiany z domieszką mleka – Cortado, z którego można przyrządzić kawę o objętości 40 ml, i Con Leche – napój o pojemności 120 ml.

Ceny zamienników kapsułek do ekspresu Dolce Gusto?

Kapsułki kompatybilne z Dolce Gusto sprzedawane są w sklepach w niewielkich opakowaniach, zawierających 10 lub 16 porcji. Ich cena w sklepach internetowych jest na ogół o kilkanaście procent mniejsza, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości kawą już za nieco ponad 1zł. Kapsułki pasują do większości dostępnych na polskim rynku ekspresów działających na systemie Dolce Gusto. Jeśli jednak mamy pytania, czy na pewno ich użycie nie wpłynie niekorzystnie na nasze urządzenie, spytajmy o to sprzedawcę albo poszukajmy na stronie sklepu spisu urządzeń zgodnych z wybranymi przez nas kapsułkami z kawą.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]