Czapraki dla koni – funkcjonalne i praktyczne ochraniacze

Więcej informacji o czaprakach

Czapraki dla koni to profesjonalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, amortyzujące nacisk i chroniące w czasie jazdy. Interesuje Cię szeroki wybór akcesoriów do jazdy konnej w dobrych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl zaopatrzysz się w wysokiej jakości czapraki dla koni.

Czapraki – konstrukcja i stosowanie

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne ochraniacze, które dają koniowi komfort, a równocześnie chronią siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki użyciu odpowiednich materiałów znakomicie chłoną wilgoć, są przyjazne i miękkie dla skóry konia. Jeżeli potrzebujesz nabyć wysokiej jakości czapraki, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl odnajdziesz modele wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, wyprodukowane z bawełny, podszyte szybkoschnącym materiałem lub wyposażone w siateczkę chłonącą pot koni. Przemyślana konstrukcja daje najwyższą wygodę użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie internetowym zostały zaprojektowane w taki sposób, aby całkowicie dopasowywały się do anatomicznych kształtów konia, a także poprawiały wygodę jazdy. Wybrane modele są wyposażone w dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Praktyczne i estetyczne czapraki dla koni – postaw na obszerny wybór asortymentu

Czapraki, które oferujemy w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są nadzwyczaj funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale też estetyczne. Produkty te można kupić w wielu kolorach i wzorach, a wybrane modele mają ozdobne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki dla koni można przymocować do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie internetowym z pewnością odnajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Nasza siedziba:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]