Derki dla koni – gdzie kupić?

Szukasz derek dla koni? Wejdź na horse-trade.pl/pl/c/Derki/45

Derki to przykrycie dla konia, które służą do zapewniania zwierzęciu komfortu termicznego, jak również ochrony przed kurzem lub owadami. Jakie modele derek można obecnie kupić w internetowych sklepach jeździeckich? Czym się wyróżniają?

Derka dla konia – wybierz szeroki asortyment

Derki dla koni osłaniają jego tułów, zad, a w niektórych modelach także szyję i pełnią istotne funkcje. W ofercie internetowego sklepu z akcesoriami jeździeckimi Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – siatkowe, treningowe, osuszające, polarowe, stajenne, a także padokowe. Grubsze, polarowe lub wełniane modele są używane w czasie przewożenia konia lub po treningu – zapewniają zwierzęciu ciepło. Często korzysta się również z derek wykonanych z nieprzemakalnych materiałów – mogą być stosowane na wybiegu lub zimą. Derki siatkowe chronią zwierzę przed owadami, osuszające z kolei wykonane są z materiałów szybkoschnących i oddychających. W ofercie sklepu Horse-Trade.pl dostępne są także derki padokowe, które zapewniają koniom swobodę ruchów.

Końska derka – akcesoria dodatkowe

Odpowiednia derka dla konia to nie wszystko – istotne są także profesjonalne akcesoria, które pomagają utrzymać okrycie w miejscu, a także gwarantują zwierzęciu dodatkową ochronę. Sklep internetowy Horse-Trade.pl ma w swojej ofercie m.in wykonane z elastycznego materiału i regulowane pasy do derki od renomowanych producentów. W sklepie znajdziemy również ochraniacze na pierś zwierzęcia oraz inne dodatkowe moduły, takie jak szyje do derki czy przedłużacze. Szeroki asortyment akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać optymalne rozwiązanie dla każdego konia, a sprawna dostawa pod wybrany adres zapewnia pełną wygodę zakupów.

Nasza siedziba:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]