Dlaczego warto zamawiać butelki szklane i słoiki w polskiej hurtowni?

Z pełną ofertą hurtowni butelek szklanych zapoznasz się na https://superbutelki.pl/pl/c/Butelki-HURT/295.

Produkcja artykułów spożywczych jest gałęzią gospodarki, która póki będzie trwać ludzkość nie wstrzyma działalności. Pomimo tego, iż większość rynku wyrobów spożywczych należy do gigantycznych marek, jest to równolegle branża, w której rewelacyjnie radzą sobie niewielkie przedsiębiorstwa, o ile trafią do klienta ze swoim autorskim, pysznym albo zdrowym wyrobem. Gotowa do sprzedaży żywność musi zostać zapakowana tak, aby wyrób długo zachował świeżość, a zatem najlepiej w słoiczki oraz butelki ze szkła. Plusem tego rodzaju opakowań jest to, że są bardziej ekologiczne, gdyż nadają się do recyklingu.

Butelki oraz słoiki w hurcie to sposób na zmniejszenie kosztów

Oczywiste jest, iż oferty sprzedaży od dystrybutorów adresowane do klienta indywidualnego rozmijają się dużo ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeżeli jest niewielką manufakturą wytwarzającą takie artykuły, jak np. konfitury, smalczyk kanapkowy bądź żurek, będzie potrzebować rocznie nie kilkudziesięciu pojemników szklanych, lecz ilości daleko wykraczające ponad liczbę kilku tysięcy sztuk. Zakup słoików i butelek w hurcie będzie więc dla niego zarówno metodą zmniejszenia kosztów, bo zamawiając towar całymi paletami z reguły można otrzymać spory rabat od dostawcy, ale również oszczędnością na kosztach transportu, gdyż jednym zamówieniem można zaspokoić zapotrzebowanie manufaktury nawet na wiele miesięcy. Cena hurtowego zakupu pojemników ze szkła znacznie zmniejszy się, gdy zamówimy je u polskiego dostawcy słoików oraz butelek. Dzięki temu także otrzyma opakowania szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – co kupimy w jej asortymencie?

Hurtownicy opakowań szklanych oferują różnorodnego kształtu i pojemności butelki szklane (doskonałe do przechowywania piwa, wina bądź soków) i słoje. Dowożone są one do nabywcy na paletach zdolnych pomieścić – w zależności od objętości opakowań – po 500, 1600, a nawet 3200 sztuk danego opakowania. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi autami transportowymi mogą też odebrać nabyty towar wprost ze składu hurtowni. Razem z słoikami oraz butelkami w hurcie można dodatkowo nabyć odpowiednią ilość innych niezbędnych elementów, jak korki, nakrętki lub kapsle dopasowane do wybranego typu opakowania.

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]