Drzwi drewniane – estetyczny design i duża funkcjonalność

drzwi drewniane na wymiar

Drzwi drewniane to wciąż świetne rozwiązanie, używane zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i pokojach zaaranżowanych w tradycyjnym stylu. Jakie są plusy drzwi drewnianych? Przedstawiamy kluczowe cechy i opcję produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi drewniane z dębu, sosny oraz mahoniu

Drewno to organiczny surowiec, który użyty jako detal aranżacji pomieszczenia powoduje, iż staje się ono przytulne i bardziej nastrojowe, a odpowiednio konserwowany może przetrzymać w nienaruszonym stanie wręcz dziesiątki lat. Obecne techniki umożliwiają bardzo dobre dopasowanie parametrów drewna z potrzebami współczesnego konsumenta, co skutkuje powstaniem drzwi charakteryzujących się wyrafinowanym designem i wysoką ergonomicznością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane wyróżniają się niewielkim stopniem rozszerzalności (czyli nie deformują się) oraz właściwą izolacją termiczną. Opcja wykończenia ich wierzchniej warstwy dowolnym kolorem, lakierem lub bejcą sprawia, że tego typu drzwi sprawdzają się w wnętrzach wszelkiego rodzaju – zarówno zaaranżowanych w nowomodnym, minimalistycznym stylu, jak i domach urządzonych w stylistyce retro. U producentów znajdziemy drzwi drewniane wewnętrzne wykonane z dębu, mahoniu oraz sosny, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, wersje bez progu lub z progiem, zabezpieczone lakierami na bazie wody oraz wiele innych rodzajów, które zachwycają estetyką i rewelacyjnie się prezentują przez długi czas.

Nowoczesne drzwi drewniane do każdego domu

Potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar? Pragniesz zamontować w swoim mieszkaniu albo biurze skrzydła drzwiowe o niestandardowych wymiarach lub niekonwencjonalnej budowie? A może marzą Ci się drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne? W takim przypadku warto zaufać kompetentnym przedsiębiorstwom, które oferują nieodpłatny pomiar, konsultacje techniczne, jak również możliwość wykonania projektu na indywidualne zamówienie. Oknostol oferuje drzwi najwyższej jakości, jednocześnie gwarantuje 5-letnią rękojmię na swoje produkty. Drzwi drewniane wewnętrzne można dostosować do najróżniejszych zamierzeń zamawiającego i np. wykończyć je szkłem – m.in. szybami fazowanymi, piaskowanymi czy wypukłymi, co wyraźnie podnosi ich estetykę oraz walory użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane bywają też posiadać w zamek w postaci wkładki, a w przypadku drzwi do WC – w system zamykania łazienkowego.

Nasza siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]