Ekspres do kawy Nivona – profesjonalny sprzęt dla każdego

Kawa to aromatyczny napój, którym od wieków zachwycają się kolejne pokolenia jej entuzjastów. Wiele osób nie wytrzyma dnia bez choć małej jej filiżanki, a są i tacy, którzy spożywają ją nawet parę razy na dobę. Zwykle ograniczają się oni do kawy rozpuszczalnej, jednak prawdziwi sympatycy kawy sięgają po nią w ziarnach i nieprzerwanie szukają wysokiej jakości sprzętów, dzięki którym uwolnią z nich pełen potencjał. Z myślą o takich smakoszach powstały ekspresy do kawy Nivona.

Ekspres do kawy Nivona – idealny do mieszkania i restauracji

Mimo że Nivona jest bardzo nową marką (pojawiła się w 2005 roku), to wyraźnie zaznaczyła już swoją obecność na rynku wyposażenia dla miłośników kawy. Wraz z prezentacją najnowszych modeli ekspresów zdobywa sobie coraz większą popularność znawców kawy, głównie z tego względu, że produkuje wysokiej klasy ekspresy w niezmiernie przystępnych cenach. Ekspresy do kawy Nivona odróżniają się gustownym wyglądem, utrzymanym w klasycznych barwach szarości, bieli oraz czerni. Dzięki temu znakomicie wpasują się zarówno do urzędów oraz kafeterii, jak i do kuchni prywatnych domów. I chociaż posiadają wiele funkcji, są to ekspresy do kawy niezwykle proste w obsłudze, z którym poradzi sobie każdy.

Najciekawsze opcje ekspresów Nivona

Ekspresy do kawy marki Nivona z serii CafeRomatica posiadają wiele użytecznych funkcji. Niektóre z nich, m.in. modele NICR 759 oraz NICR 779 można zintegrować z Bluetooth i tym samym sterować nimi z poziomu komórki. Za sprawą funkcji Easy-Spumatore (obecnej m.in w ekspresie NICR 670) w mgnieniu oka wytworzymy smakowitą piankę do latte. Ekspresy marki Nivona posiadają również zintegrowany młynek do kawy, a System Aroma Balance pozwoli wyciągnąć z roztartych ziaren ich mocny smak. Opcja “Moja kawa” pozwala z kolei na dodanie osobistych konfiguracji przygotowania naparu. Co najistotniejsze, ekspresy marki Nivona można bez problemu utrzymać w czystości.