Etykiety na butelki – ozdoba na każdą okazję

Chcesz kupić etykiety na wódkę? Sprawdź https://bit.ly/2YYhRgt

Obyczaj ofiarowania prezentów na rozmaite okazje znany jest od setek lat i od samego jego zalążka jednym z najczęściej wręczanych i, nie da się ukryć, równie entuzjastycznie przyjmowanych podarunków, jest alkohol. Sporo osób nie wyobraża sobie nie zabrać butelki na Sylwestra, imieniny czy ślub. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, jeśli pozostali zaproszeni chcą wręczyć to samo?

Personalizowane etykiety na wódkę weselną – podziękuj gościom weselnym

Na obiadach weselnych trunki nie tylko są rozstawione na stołach, ale też przyjęło się, że Państwo Młodzi wręczają swoim gościom butelki z wódką po zakończeniu imprezy. Taki upominek jest traktowany jako rodzaj wyrażenia podziękowania za przyjazd na ceremonię. Jednak taka butelka z trunkiem wyskokowym może także stać się w ciekawą pamiątką, której znajomi czy rodzina nie pozbędą się nawet wtedy, gdy będzie już pusta. Wystarczy spersonalizować butelkę, a można dokonać tego zamawiając etykiety weselne, na których można ulokować informację o miejscu i dniu ślubu, imionach Pana i Pani Młodej czy słowa podziękowania. Etykiety weselne można nabyć w rozmaitych wzorach oraz barwach, wobec tego bez trudu można kupić te, które będą odpowiednie do stylu, w którym organizowane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od fantazji państwa młodych. Oczywiście spersonalizowane etykiety na bimber i inne napitki wyskokowe można wykorzystać nie tylko z okazji ślubu – są doskonałe na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim bądź imprezie urodzinowej.

Etykiety na bimber – dekoruj swoje trunki

Etykietami z indywidualnym tekstem można ozdabiać flaszki z domowej spiżarni. Jeśli na własną rękę przetwarzasz soki, nalewki bądź wina i dzielisz się nimi z rodziną czy też kolegami nawet bez okazji, możesz ozdobić je ciekawymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą estetykę typowej butelki. Ponadto flaszki można także oznaczać używając różnokolorowych nakrętek oraz kapturków termokurczliwych.

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]