Jednorazowe papierowe serwetki – zastosowanie

Więcej o papierowych serwetkach

Serwetki papierowe to artykuły higieniczne, które muszą znaleźć się na wyposażeniu każdej herbaciarni, stołówki lub innego lokalu podającego posiłki. Które rodzaje serwetek są zwykle używane? Co należy mieć na uwadze przy ich zakupie?

Papierowe serwetki – gdzie się je stosuje?

Papierowe serwetki są wykorzystywane we wszelkiego typu lokalach gastronomicznych – od barów szybkiej obsługi, przez pizzerie, przedszkolne i zakładowe stołówki, domy weselne, herbaciarnie, aż po bary mleczne. Te jednorazowe produkty higieniczne wspaniale zastępują klasyczne chusteczki wyprodukowane z materiału, a przy tym pozwalają znieść wydatki ponoszone na magazynowania i ich czyszczenia. W sprzedaży znajdziemy wszelkiego typu serwetki papierowe – jednowarstwowe chusteczki dyspenserowe przeznaczone do lokali samoobsługowych, a także grubsze dwuwarstwowe serwetki z włókniny, które nie rozrywają się podczas używania, dzięki czemu świetnie wypełniają swoją funkcję.

Serwetki gastronomiczne – zredukuj ilość generowanych śmieci

Chciałbyś wyposażyć swoją restaurację w solidne serwetki jednorazowe? Weź pod uwagę produkty dozowane pojedynczo. Umożliwia to uzyskanie znacznych oszczędności, zmniejszając jednocześnie ilość wytwarzanych śmieci. Popularne są też dekoracyjne serwetki papierowe, sprzedawane w różnych kolorach – są one produkowane dla lokali, w których niezwykle istotne jest utrzymanie najlepszego wrażenia. Na szczególną uwagę zasługują papierowe serwetki marki Tork wyróżniające się wysoką trwałością oraz ponadprzeciętną wręcz absorpcją wilgoci. Produkty te można nabyć zarówno w odmianie dostosowanej do popularnych dozowników na stolik (poziomych oraz pionowych), jak i dozowników na bar lub do zabudowy.

Nasza siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]