Mydło antybakteryjne – rodzaje i zastosowanie

Potrzebujesz mydła antybakteryjnego? Powinieneś odwiedzić ten adres

Mydło dezynfekujące eliminuje z powierzchni skóry zarazki i inne niebezpieczne patogeny. Czym winno cechować się mydło w płynie, aby spełniało oczekiwania przeróżnych konsumentów? Gdzie wykorzystywane są specjalistyczne mydła dezynfekujące?

Mydło dezynfekujące – zastosowanie

Mydła o cechach bakteriobójczych używane są nie tylko w gospodarstwach domowych, ale także zamawiane przez przemysł gastronomiczny, zakłady pracy czy placówki medyczne. Na rynku dostępne są różne rodzaje mydeł – produkty w płynie, w piance, z dodatkowymi składnikami odżywczymi, dedykowane do skóry delikatnej, mycia ciała oraz włosów, mydła w opakowaniach z pompką, a także do aplikowania z bezdotykowych zasobnikówzapewniających maksymalny stopień higieny. Na szczególną uwagę zasługuje mydło w piance stanowiące środek nadzwyczaj ekonomiczny – pozwala uzyskać aż 2500 doz mydła z opakowania 1000 ml. Pianka znakomicie rozprowadza się na skórze, bez problemu opłukuje, a jednocześnie skutecznie myje.

Mydło w płynie dla skóry delikatnej

Mydła antybakteryjne znajdujące się w asortymencie sklepu VerdeAvis są przetestowane dermatologicznie i odpowiadają europejskim normom jakościowym. Mydła przeznaczone dla osób z wrażliwą skórą nie zawierają barwników, substancji zapachowych i innych alergizujących składników – można z nich korzystać codziennie, bez narażenia się na podrażnienia. Część produktów zostało uhonorowanych certyfikatem Ecolabel świadczącym o wysokiej jakości i przyznawanym kosmetykom nieszkodliwym dla środowiska. Mydła antybakteryjne dostępne w ofercie sklepu VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i wyposażone w demontowalną pompkę dozującą, co ułatwia ich późniejszy recykling.

Nasza siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]