Ochronna przyłbica Mini Shield firmy Vitberg – trwałość i komfort

Chcesz zamówić maseczkę wielokrotnego użytku? Kliknij tu

Pandemia COVID-19, która rozprzestrzeniła się na wszystkie państwa, pod każdym względem przeistoczyła nasze kontakty z innymi ludźmi oraz bieg życia. Zasady dystansu społecznego wymuszają konieczność używania różnych środków, które mają zabezpieczać nas przed potencjalnym ryzykiem kontaktu z tym nowym wirusem. Idąc do kina bądź przychodni, gdzie przeważnie obracamy się w większym skupisku ludzi, powinniśmy bezwzględnie nosić na nosie i ustach ochronną maseczkę. Co natomiast zrobić, jeśli ciężko oddychamy w zwykłej maseczce z materiału?

Maseczka z przyłbicą – komfortowa ale wytrzymała

Ci, którzy sądzą, że materiałowe maski ochronne są niewygodne i mają kłopoty z oddychaniem w trakcie ich używania, mogą zaopatrzyć się w przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest między innymi maseczka wielorazowa Vitberg Mini Shield. Ochrania ona użytkownika przed stycznością z wirusem równie dobrze jak maska chirurgiczna, a więc zakrywa usta i nos, ale zarazem zapewnia swobodę oddychania. Jej kluczowymi atutami są wygoda, trwałość i zaledwie kilkugramowa waga, nie wykraczająca poza 7-10 gramów. Ta mini przyłbica wyprodukowana jest z surowców, za sprawą których może być wykorzystywana wielokrotnie. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po każdorazowym użyciu można odkazić, a samą całość można również wyprać ręcznie (nawet do trzydziestu razy) w wodzie z detergentem.

Mini przyłbica – dla astmatyków i ludzi w podeszłym wieku

Taką maseczkę wielorazową rekomenduje się używać każdemu, komu zależy na ochronie, ale i na wygodzie. Osoby mające problemy z oddychaniem, w podeszłym wieku oraz uprawiające sport na świeżym powietrzu będą sobie chwalić swobodę jaką zapewnia taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona również zalecana wszystkim, którzy muszą nosić maseczki ochronne w trakcie pracy. Mini Shield marki Vitberg nie powoduje parowania okularów, nie utrudnia ruchów szyi, a jej stosowanie nawet przez wiele godzin nie jest uciążliwe. Młodzież zapewne doceni także to, że nie zakłóca ona działania funkcji FaceID.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]