Pasta do mycia rąk – usuń najtrwalsze zabrudzenia ze skóry

Znajdź pastę BHP na https://verdeavis.pl/higiena/pasty-do-rak.html

Rzemieślnicy, pracownicy warsztatów samochodowych, kominiarze czy osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych – to zaledwie kilka grup zawodowych mających kontakt z substancjami, których trudno usunąć ze skóry. Są nimi głównie różnego typu farby, smary, sadze, oleje, a także, w nieco mniejszym stopniu, pyły i opiłki. Pracodawcy takich osób są zobowiązani do zapewnienia im środków czystości pozwalających na eliminację takich zabrudzeń. Najbardziej skuteczne są pod tym względem pasty BHP.

Pasta BHP do rąk – działanie i jej składniki?

Pasta BHP do rąk odróżnia się od innych preparatów czyszczących wykorzystywanych każdego dnia w naszych domach. Zważywszy na fakt, że jest stosowana do czyszczenia bardzo trwałych zabrudzeń, powinna charakteryzować się stosownymi właściwościami ściernymi. Z tego powodu producenci takich past wzbogacają je o specjalnie wyselekcjonowanych tworzyw sztucznych lub drobinki minerałów, które usuwają zanieczyszczenia z porów skóry. Zarówno środki myjące użyte w paście BHP do rąk, jak i substancje, które one usuwają, mają drażniące działanie. Dobrze zatem, aby pasta zawierała również substancje o działaniu nawilżającym i łagodzącym podrażnienia.

Pasta do mycia rąk – nieodzowna np. w warsztatach motoryzacyjnych

Jak już napomknęliśmy, pasta BHP do rąk znajduje zastosowanie przede wszystkim w zakładach przemysłowych, usługowych i rzemieślniczych. Oczywiście przyda się również w domu – okaże się bardzo pomocna w trakcie porządków bądź w amatorskim warsztacie majsterkowicza. W takich przypadkach należy sięgnąć po niewielkie opakowania pasty o pojemności do kilkuset gramów. Warsztaty i zakłady do wyboru mają zaś bardziej ekonomiczne opakowania mieszczące od 10 do 30 kg preparatu.

Nasza siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]