Pawilony ogrodowe – zorganizuj urodziny z klasą

Organizujesz przyjęcie w ogrodzie i zastanawiasz się nad dobrym zadaszeniem, które uchroni gości na wypadek deszczu? A może potrzebujesz zamówić profesjonalny namiot-pawilon? przeczytaj, jakie przeznaczenie mają pawilony ogrodowe i o czym warto pamiętać przy doborze namiotu.

Pawilon ogrodowy – zastosowanie

Dostępne w sprzedaży pawilony ogrodowe doskonale sprawdzą się podczas ważnych imprez i rodzinnych uroczystości. Zostały opracowane z myślą o urodzinach, weselach w plenerze, złotych godach, przyjęciach typu baby shower, rocznicach, rodzinnych zjazdach i innych istotnych wydarzeniach, zasługujących na odpowiednią oprawę. W sprzedaży dostępne są modele dwuspadowe, a także namioty typu gwiazda. Pawilon ogrodowy ochrania uczestników imprezy nie tylko przed opadami deszczu, ale także przed intensywnym promieniowaniem słonecznym. Namiot-pawilon dobrej jakości zapobiega również kondensowaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego tzw. fartuch retencyjny. Zamówić można namioty całoroczne i sezonowe (posiadające nieprzemakalne poszycie). Wybór stosownego modelu winien być uzależniony od indywidualnych potrzeb.

Wytrzymałe i proste w montażu pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe cechują się mocnym szkieletem i mogą uchować się w nienaruszonym stanie przez kilka lat, a proste składanie i rozbiórka pawilonu sprawiają, że sprosta temu każdy, kto przynajmniej raz rozkładał standardowy namiot. Namiot-pawilon można ustawić na różnych rodzajach podłoży – betonowym lub trawiastym. Pawilony ogrodowe mają także ocynkowane stopy kotwiące, zapewniające stabilność całej konstrukcji.