Producent drzwi drewnianych wykona drzwi według Twojego projektu

drzwi drewniane, producent drzwi wewnętrznych drewnianych

Oknostol jest firmą, która szczyci się 15-letnim doświadczeniem w wytwarzaniu wszelkiego rodzaju elementów drzwi i okien drewnianych. Okres obecności na rynku sprawiło, iż jej specjaliści zapewniają konsumentom najwyższą jakość wytwarzanych produktów oraz usług. Ramy okienne firmy Oknostol cechuje nie tylko ich niezawodność, ale również wysoka funkcjonalność, uzyskane dzięki zastosowaniu w trakcie ich wykonywania nowoczesnych technologii. Oprócz okien Oknostol wytwarza także drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o znakomitych parametrach. Przy planowaniu, produkcji oraz składaniu modułów stolarki otworowej specjalistami przedsiębiorstwa kieruje dbałość o osiągnięcie kilku ideałów: zadowolenia konsumenta, najwyższej jakości produktów, ich absolutnego bezpieczeństwa, jak również pełnej wygody użytkowania.

Czym charakteryzują się produkty producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent okien i drzwi drewnianych wyróżnia się dużą dbałością o jakość własnych produktów. Drzwi drewniane na wymiar produkowane przez tę firmę to doskonały wybór dla klientówszukających nietypowych, ale solidnych oraz całkowicie ergonomicznych produktów. Zapewniają one lokatorom wysoką wygodę – efektywnie odgradzają od zgiełku z zewnątrz i tworzą znakomitą izolację termiczną, co jest nie bez znaczenie nie tylko w sezonie grzewczym, ale również podczas letniego skwaru. Ten producent drzwi drewnianych niezmiernie dużą wagę przykłada także do kwestii bezpieczeństwa własnych produktów – są one wyposażone w nowoczesne zabezpieczenia antywłamaniowe. Wszystko dopełnia ich nieprzeciętne, interesujące wzornictwo. Drzwi drewniane Oknostol wykonywane są zawsze z surowców najwyższej klasy, więc utrzymują przez wiele lat zarówno zalety wizualne, jak i swoją funkcjonalność.

Drzwi drewniane na wymiar – wszechstronna obsługa

Ten wytwarzający drzwi wewnętrzne producent z Małopolski daje się zauważyć też na polu kontaktów z klientami. Każda osoba, która postanowiła skorzystać z usług Oknostol może liczyć na bezpłatną konsultację przy doborze odpowiedniego modelu drzwi, jak również pobranie wymiarów w mieszkaniu, co da pewność, że założenie drzwi odbędzie się bez przykrych niespodzianek. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast opcję zamówienia drzwi drewnianych wyprodukowanych na podstawie ich osobiście przygotowanego projektu, doskonale zharmonizowanych z konkretnymi wyobrażeniami. Dotyczy to nie tylko metoda wykończenia skrzydła i ościeżnicy, ale także ich formatu.

Nasza siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]