Profesjonalne środki do czyszczenia – utrzymaj wysoki poziom higieny

akcesoria do sprzątania, chemia profesjonalna, profesjonalne środki czystości

By utrzymać czystość – tak w zakładzie pracy lub budynku użyteczności publicznej, jak i w domu – niezbędne są właściwe preparaty oraz sprzęty. O ile do zwykłych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające będą podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to mnóstwo prac będzie wymagało wykorzystania chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czyszczące pozwalają uporać się nawet z ciężkim brudem, gwarantując łatwe sprzątanie i likwidację szkodliwych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości oferują producenci i dystrybutorzy chemii przemysłowej?

Profesjonalne środki czyszczące – eliminacja zabrudzeń różnego rodzaju

Oferta profesjonalnych środków do czyszczenia skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm – zwłaszcza ekip sprzątających. W ofercie przedsiębiorstw produkujących i dystrybuujących chemię profesjonalną znajdziemy preparaty, dzięki którym wyeliminujemy brud z różnorodnych powierzchni – również tych porowatych i tym samym kłopotliwych do dokładnego wyczyszczenia. Są pośród nich preparaty sporządzone z myślą o likwidacji charakterystycznych zabrudzeń, m.in. kamienia kotłowego, ognisk pleśni, graffiti czy też tłustych osadów.

Ochrona powłok za pomocą chemii gospodarczej

Profesjonalne środki czystości pozwalają też na konserwację oraz zabezpieczenie powierzchni szczególnie wystawionych na szkodliwe oddziaływanie różnorodnych elementów i wandalizm. Znajdziemy między nimi preparaty chroniące przed graffiti, środki do zabezpieczenia metali przed korozją, specjalistyczne powłoki polimerowe i akrylowe, a także impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna. Warto dodać, iż powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do różnorodnych powierzchni (między innymi betonu czy linoleum) i nie tylko chronią je przed brudem, ale również nadają im ładny wygląd.

Nasza siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]