Shuttersy na okna – konkurencja dla rolet i żaluzji

Chcesz kupić shutters? Powinieneś odwiedzić ten adres

Urządzając dom, rzadko przeznacza się wiele uwagi na okna. Przeważnie decyzja pada na klasyczne rozwiązanie, a więc firany i zasłony, które nieraz zestawiane są z roletami. Aczkolwiek jest jeszcze jedno mniej rozpowszechnione nad Wisłą rozwiązanie – nowoczesne okiennice ozdobne typu shutters.

Na okna, ale też na drzwi szafy – zastosowanie nowoczesnych okiennic wewnętrznych

Nadrzędnym atrybutem shuttersów (czy też w spolszczonej wersji – szutersów) jest to, że poziome lamele zainstalowane na tego typu okiennicach wewnętrznych ruszają się, tym samym można ustawiać je w różnych pozycjach, w zależności od potrzeb domowników. Wykonuje się je z polichlorku winylu (PCV), drewna, a także z płyt MDF. Okiennice dekoracyjne shutters montuje się głównie na oknach, jednak wspaniale sprawdzą się też na drzwiach szafy. Shuttersy to co prawda dodatek na okna, który w naszym budownictwie wykorzystuje się nadal sporadycznie, ale większość z nas z pewnością rozpoznaje je z ekranu telewizora lub kina, ponieważ tego rodzaju okiennice są nadzwyczaj popularne na terenach z gorącym klimatem, a więc w południowych Stanach USA i w Nowej Zelandii.

Dekoracyjne okiennice shutters wspaniale komponują się z rozmaitymi stylami aranżacyjnymi

Prócz tego, że shuttersy okiennice ozdobne shutters pięknie wyglądają, mają one również pożyteczne funkcje. Za ich pomocą można kontrolować wykorzystanie padającego światła: latem hamować kumulowanie się nadmiaru ciepła we wnętrzach, a w zimne – zatrzymać je na dłużej. Shuttersy pasują do przeróżnych stylów aranżacyjnych i można założyć je na przeważającej większości okien. Produkuje oraz montuje się je na zlecenie, co przyczynia się do tego, że są bez wątpienia droższym rozwiązaniem aniżeli przykładowo rolety. Shuttersy jednakże nadają wnętrzom niesłychanie luksusowy wygląd, przez co podwyższają wartość nieruchomości. Trzeba dodatkowo zaznaczyć, że okiennice wewnętrzne shutters są regulowane bez pomocy linek, co właściciele psotliwych psów i kotów oraz rodzice dzieci, które mogłyby zaplątać się wiszące łańcuszki, uznają na pewno za kolejny atut.

Nasza siedziba:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]