Sklep dla koni – akcesoria do jazdy konnej na jedno kliknięcie

Sklep dla koni - wszystko, czego potrzebujesz, w jednym miejscu

Sklepy z akcesoriami jeździeckimi online cieszą się coraz większą popularnością, gdyż oferują ciekawy wybór produktów w atrakcyjnych cenach. Jednym z popularniejszych sklepów internetowych jest Horse-Trade.pl. Jakie produkty oferuje?

Akcesoria do jazdy konnej – sklep jeździecki online

Sklep jeździecki online Horse-Trade.pl oferuje zarówno artykuły jeździeckie, jak i produkty przeznaczone dla koni. Siedzibą firmy jest Kraków, a oprócz sprzedaży w internecie, spółka prowadzi również sklep stacjonarny. Wśród szerokiej oferty na szczególne wyróżnienie zasługuje profesjonalna odzież dla jeźdźców – ocieplane legginsy, bryczesy, kurtki, kaski i toczki, ostrogi, obuwie, rękawiczki jeździeckie, czapsy czy koszulki. W ofercie dostępne są również siodła, derki, owijki, ochraniacze, wodze, wędzidła, czapraki oraz mnóstwo innych produktów przeznaczonych dla koni. Należy także wymienić artykuły do pielęgnacji ogona i grzywy – wysokiej jakości grzebienie, szczotki, a także specjalne preparaty.

Internetowy sklep dla koni – czy warto skorzystać z jego oferty?

Sklep jeździecki Horse-Trade.pl zapewnia swoim klientom nie tylko wysokiej jakości akcesoria do jazdy konnej, ale posiada w ofercie również produkty specjalistyczne, które trudno jest znaleźć w tradycyjnych sklepach sportowych. Pasjonaci jazdy konnej znajdą tutaj m.in specjalistyczne elektrolity, pasze, suplementy i witaminy dla koni, dzięki którym zadbamy o zdrowie zwierząt, wspomagając układ pokarmowy, oddechowy oraz odporność. W ofercie dostępne są też witaminy i minerały na kopyta i sierść, a także smakołyki.

Nasza siedziba:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]