Słój z kranikiem – coraz modniejszy sposób podawania napojów

Więcej o słoiku z kranikiem na https://superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107.

Od wielu lat trwa renesans mody na słoiki. Nie uważamy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie bądź przygotowywanych samodzielnie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych deserów i napojów. Wielkim zainteresowaniem cieszą się szczególnie pojemne Słoiki z kranikiem, mające sporo zastosowań. Do czego można je wykorzystać? Kiedy przydatny będzie słój z kranem? Dlaczego przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoiki z kranikiem do domowych trunków

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest to, że wyśmienicie nadają się one do produkcji domowych napojów – takich jak likiery i nalewki. Słoiki mają spore pojemności (na ogół są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia wykonanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś kranik sprawia, że bez trudu przelejemy gotowy trunek do butelek, łatwo i szybko usuwając zużyty surowiec bez potrzeby korzystania wężyków i filtrów.

Słoje z kranikiem do serwowania

Słój z kranem jest rewelacyjną ozdobą stołu, na którym się znajdzie. To sprawia, że regularnie jest on wykorzystywany do serwowania napojów – głównie podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranem znakomicie sprawdzi się również podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania kompotów, lemoniad, soków oraz oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków lub wina. Jego plusem jest także to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]