Tanie rolety dla Ciebie

Nie wiesz jak nowocześnie i modnie zaaranżować swoje wnętrze? Jeden, niezbyt kosztowny produkt może zupełnie przeobrazić wygląd i styl pomieszczenia. Mowa oczywiście o wewnętrznych roletach okiennych. Dzięki tej przesłonie możesz dodać kolorytu dowolnemu wnętrzu albo nadać mu intymnego i przytulnego charakteru. Profesjonalista z krakowskiego sklepu mającego w swojej ofercie rolety dzień i noc podpowie, jak podjąć właściwe, zakupowe decyzje.

Jakie rolety wybrać?

Okiennych rolet wewnętrznych jest wiele modeli. Można je podzielić według różnych klasyfikacji. Jeśli idzie o tworzywo, to są rolety materiałowe wyprodukowane z nowoczesnych tkanin, charakteryzujących się różnym zakresem przepuszczania światła. Najczęściej jest to wygodny w utrzymaniu oraz prosty do czyszczenia poliester.
Ze względu na przeznaczenie można podzielić rolety na ścienne oraz okienne. Inny podział to stopień zaciemnienia. Tutaj najpopularniejszym rodzajem są rolety dzień noc typu 100% zaciemnienia lub zebra.
Następna klasyfikacja to rolety standardowe lub na wymiar. Drugi rodzaj rekomenduje się do okien o niestandardowych rozmiarach, z dużą ilością modułów albo wieloma ozdobnymi detalami. Jeśli idzie o design, to wzornictwo rolet jest zgodne z aktualnymi, wnętrzarskimi nurtami.

Rolety – czy są tanie?

Ponieważ rywalizacja na rynku rolet jest ogromna, tak jak wciąż rosnąca liczba producentów, obecnie rolety możesz nabyć w dość atrakcyjnej cenie. Regularne ceny są niewysokie, a do tego zdarzają się jeszcze promocje i akcje specjalne, kiedy roletę można kupić z dodatkową zniżką. Rolety okienne są niedrogie i zasadniczo każdy może sobie na nie pozwolić.
Nowoczesne projekty, bezinwazyjny montaż i bogata kolorystyka sprawiają, że taka osłona na okna staje się coraz bardziej popularna. Cena w stosunku do długiej żywotności i jakości rolety jest wyjątkowo atrakcyjna, stąd miłośników takiej koncepcji na aranżację wnętrz nie brakuje.