Wyposażenie warsztatów i myjni samochodowych – maty dezynfekcyjne

Poszukujesz mat gumowych przemysłowych? Kliknij tutaj

Maty podłogowe posiadają mnóstwo zastosowań i są używane w służbie zdrowia, gastronomii, przemyśle i pozostałych sektorach rynku. Jesteś zainteresowany ergonomicznymi i funkcjonalnymi wycieraczkami przemysłowymi? Dowiedz się, gdzie się je wykorzystuje.

Maty dezynfekcyjne przejazdowe – do czego służą?

Maty dezynfekcyjne stosowane są w wielu branżach – w myjniach, przy stanowiskach obróbki metali, na stacjach benzynowych, w warsztatach samochodowych, lokalach gastronomicznych, w szpitalach specjalistycznych, kuchniach, w zakładach przetwórstwa spożywczego, stanowiskach obróbki żywności, narzędziowniach, przy hodowli trzody chlewnej, czyli zawsze tam, gdzie niezbędne jest zachowanie czystości. Maty dezynfekcyjne zapobiegają rozprzestrzenianiu się groźnych drobnoustrojów chorobotwórczych – wirusów, grzybów i bakterii, a także zmniejszają zagrożenie przenoszenia się pyłu czy opiłków. Na rynku dostępne są również maty olejochłonne, które wspaniale sprawdzają się w warsztatach i innych obiektach, gdzie istnieje ryzyko przenoszenia się smarów na butach. Maty te pochłaniają bowiem ciecze oleiste.

Maty gumowe przemysłowe – popraw wygodę pracy i jej bezpieczeństwo

Maty dezynfekcyjne przejazdowe mają właściwości antypoślizgowe i amortyzujące, dzięki którym poprawia się bezpieczeństwo i wygoda zatrudnionych oraz innych osób znajdujących wewnątrz budynków. Wybrane maty przemysłowe są pokryte powłoką wzbogaconą korundem, co pozytywnie wpływa na ich antypoślizgowe właściwości. Dodatkowo specjalne profile najazdowe mat przemysłowych chronią przed przypadkowym potknięciem się.

Nasza siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]