„ABC Zdrowie” o zestawie do wibroterapii firmy Vitberg

Solidna porcja wiedzy o marce Vitberg. Zobacz koniecznie!

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego zestawu do wibroterapii marki Vitberg, który przeprowadziła dziennikarka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki serwisu „ABC Zdrowie”

Przetestowano funkcjonowanie kompletnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, składającego się z 6 modułów aktywnych oraz elementów dodatkowych czyniących eksploatację urządzenia znacznie wygodniejszą. W urządzeniu częstotliwość wibracji jest regulowania – dostępne są cztery poziomy, z czego ostatni dedykowany jest do treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na przeprowadzenie zabiegów na łydkach, odcinku lędźwiowym kręgosłupa i stopach. Jeżeli chcemy rozszerzyć działanie urządzenia i dopasować je do indywidualnych preferencji, konieczne jest zakup modułu: Nogi, Biodra, Metabolizm, Szyja lub Kolana. Przy użyciu tych modułów można efektywnie przeciwdziałać migrenom, łagodzić drętwienie karku, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, zapobiegać bólom kolan i łydek, jak również wspomagać proces odchudzania.

Sesje rehabilitacyjne z zestawem RAM Vitberg+ trwają pół godziny i można je przeprowadzać w profesjonalnych klinikach oraz domach opieki, jednak pozwalają również na używanie ich we własnym mieszkaniu.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]