Jak wibroterapia wpływa na organizm? O urządzeniach marki Vitberg

Zajrzyj tutaj, jeżeli potrzebujesz szczegółowych informacji o marce Vitberg

Na czym polega wibroterapia i jak wpływa na organizm człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre schorzenia? Czy można kupić urządzenia do terapii wibracjami do domowego użytku? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, która polega na aktywacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez odpowiednie urządzenie bodźca mechanicznego. Na działanie wibracji można wystawić całe ciało bądź skupić się na określonej jego części. Stosowanie wibroterapii rekomendują lekarze medycyny sportowej, rehabilitanci i fizjoterapeuci.

Terapia wibracjami pomaga podnieść sprawność organizmu na różny sposób: pomaga w leczeniu dolegliwości urologicznych, poprawia perystaltykę jelit, usprawnia krążenie limfatyczne, a nawet może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w rezultacie wspomóc proces odchudzania. Drgania przyrządów do terapii wibracyjnej ułatwiają relaksację pacjenta, poprawiają krążenie w nogach, uspokajają i łagodzą stres, jak również wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystuje się w zapobieganiu objawów zawału serca oraz miażdżycy.

RAM Vitberg+ – urządzenie do terapii wibracjami wyprodukowany w Polsce

Zainteresowanie terapią wibracjami wzrasta z roku na rok, jednakże pacjenci pragną używać urządzeń do wibroterapii również prywatnie, we własnym domu. Do takich osób skierowana jest propozycja rodzimej firmy Vitberg, produkującej zestaw RAM Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg daje możliwość przetestowania swoich urządzeń w sieci poradni, rozsianych na terenie kraju.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]