„Kto Cię wyleczy” testuje zestaw do wibroterapii firmy Vitberg

Vitberg opinie, Vitberg

Czy terapia wibracjami może pomóc osobom odczuwającym ból dolnego odcinka kręgosłupa z powodu pracy przed monitorem? Poznaj opinię redaktorki portalu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniu do wibroterapii marki Vitberg.

Zestaw RAM Vitberg+ – konkurencja dla przeciwbólówek?

Podczas pracy w pozycji siedzącej często odczuwamy bóle kręgosłupa, odrętwienie szyi i ramion oraz uczucie ciężkości w nogach. Jest to rezultatem braku optymalnej ilości ruchu, gdyż brak czasu często staje się przeszkodą do uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można natomiast efektywnie rozmasować te części ciała, w których czujemy ból. Elementy urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg – zależnie od naszej potrzeby – wprawią w wibracje plecy, biodra, szyję, kolana lub nogi. Terapia wibracjami nie tylko pomaga zniwelować ból, ale także relaksuje, co przekłada się na spokojniejszy sen i zmniejszenie poziomu stresu. Ponadto, Vitberg przygotował moduł Metabolizm, który pomaga w odchudzaniu.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ składa się z modułu bazowego i 5 opcjonalnych modułów aktywnych. Modułowość jest ważną cechą urządzeń firmy Vitberg: można kupić kompletny zestaw wszystkich mat masujących lub dobrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]