Opinia portalu „Uroda i Zdrowie” o urządzeniach Vitberg

Porządna porcja informacji o marce Vitberg. Przeczytaj koniecznie!

Poznaj wyniki testu zestawu do terapii wibracjami firmy Vitberg, którego podjęli się autorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Opinię dotyczącą systemu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm przygotowano po 30-dniowym okresie użytkowania produktu.

Vitberg – opinia redaktorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Zestaw marki Vitberg jest prosty do uruchomienia. Dosłownie chwilę po podpięciu poszczególnych elementów do modułu bazowego można zacząć masaż wibracyjny śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic podżebrowych i bocznych brzucha. Drgania działają stymulująco na pracę jelit. Vitberg stworzył także moduł Biodra, który wprowadza w wibracje m.in. mięśnie czworogłowe i dwugłowe oraz pośladkowe uda. Częstotliwość drgań modułów regulowana jest pilotem. Po niespełna kilku dniach stosowania modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie stymulację przemiany materii, a w efekcie – po zakończeniu miesięcznego testu – spadek wagi.

Zestaw RAM Vitberg+, z którego można korzystać także przy schorzeniach mięśni, układu kostno-stawowego bądź do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w wielu placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie kraju.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]