Polski psycholog w UK – profesjonalna pomoc

Nie trać wiary! Specjalistów od psychoterapii UK znajdziesz na psychoterapia-uk.pl.

Po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy z chęcią zdecydowali się na emigrację na Wyspy. Dzisiaj powodu Brexitu fala emigracyjna wyhamowała, ale ciągle nie brakuje osób skorych do zatrudnienia się czy rozpoczęcia nauki właśnie w Wielkiej Brytanii. Nierzadko jednak wyjazd do Wielkiej Brytanii może tworzyć szereg kłopotów, z którymi trudno jest się uporać bez pomocy terapeuty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – kiedy powinno się się do niego udać?

Pobyt w Wielkiej Brytanii i związana z tym rozłąka z bliskimi, a także zatrudnienie w obcym państwa, mogą generować cały szereg komplikacji, którym bardzo trudno jest podołać. Rozłąka z bliskimi często powoduje bardzo duży stres. Ponadto w wielu przypadkach dochodzą również kłopoty z dostaniem etatu czy integracją z nowymi współpracownikami. Bariera językowa, która ciągle jest wcale nierzadko spotykana, sprawia, że błyskawicznie dochodzi do odizolowania się od kolegów z pracy. A od tego już tylko niewielki krok do istotnych wahań nastroju lub nasilenia odruchów agresywnych. Zachowania tego rodzaju wyjątkowo trudno jest poskromić samodzielnie. Z tego powodu nie trzeba bać się korzystania ze wsparcia profesjonalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najlepszym wyjściem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda wizyta?

Rozmowy ze specjalistą mają miejsce w bezpiecznej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie należy bać się, że historie opowiedziane podczas sesji będą przekazane dalej. Na psychologu ciąży wszak obowiązek zachowania tajemnicy , z której zwolnić może jedynie sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie powinno się ukrywać swoich problemów i słabości – jego zadaniem jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten uczy, w jaki sposób radzić sobie ze stresem, jak również pomaga rozpoznawać sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Sesja prowadzona jest po polsku, dzięki czemu odbywa się sprawniej i swobodnie. Osoba przychodząca z kłopotami nie musi wszak zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana i czy sama dobrze pojmie to, co powie do niej specjalista.

Nasza siedziba:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339