Urządzenia Vitberg do wibroterapii – testy autora bloga „Testy outdoorowe”

Zobacz Vitberg opinie na www.testyoutdoorowe.pl/lifestyle/vitberg-sposob-na-szybsza-regeneracje/

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka wibracjami o rozmaitej intensywności, może wyraźnie podnieść komfort życia osób cierpiących z powodu bólu szyi, kręgosłupa czy nóg. Moduły masujące rodzimej marki Vitberg stworzono z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o prywatnych użytkownikach.

Urządzenia Vitberg – działanie i konstrukcja

Aparat do terapii wibracjami RAM Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, jest złożony z części bazowej (koniecznej do pracy całości zestawu), pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, wykorzystywanych do ustawienia ciała w wygodnej pozycji podczas zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na skuteczny masaż kręgosłupa i nóg, a także posłuży do walki z objawami stresu i do relaksu.

Zestaw wykonane jest z niezwykłą starannością i wygląda estetycznie. Użyte komponenty i materiały w większości są produkowane w Polsce. Podłączenie i uruchomienie dodatkowych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki funkcjonalnemu pilotowi możemy wybrać odpowiedni poziom natężenia wibracji. Urządzenie do wibroterapii RAM Vitberg+ posłuży zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]