Urządzenia Vitberg – wibroterapia dostępna dla każdego

Co trzeba wiedzieć o Vitberg opinie?

Nieważne czy jesteś zawodowym sportowcem czy gospodynią domową, nie ma wątpliwości, że Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ może przyczynić się do podniesienia jakości Twojego życia. Zobacz z nami miejsce, gdzie produkowane są moduły do wibroterapii nowosądeckiej firmy Vitberg.

Urządzenia marki Vitberg – opinia MŚ w kickboxingu

Bądź towarzyszem Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego oraz Pani Bogusławy w trakcie ich pobytu w siedzibie firmy Vitberg i dowiedz się, jak pomogły im aparaty do wibroterapii tej marki. Bolące biodro, regeneracja organizmu po wyczerpujących treningach, spowolniony metabolizm czy stres – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały stworzone aparaty do masażu wibracyjnego.

Vitberg – co warto wiedzieć o marce

Firma Vitberg to rodzimy producent urządzeń do terapii wibracjami, która w rezultacie wieloletnich badań nad tym zagadnieniem stworzyła autorski produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Aparaty są wytwarzane w całości w Nowym Sączu, z komponentów polskiej produkcji, a wszelkie ich części są ręcznie składane. Vitberg kładzie nacisk na ścisłą kontrolę jakości, dlatego przed dopuszczeniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie sprawdzane. W trosce o swoich pacjentów, bo tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg wciąż rozwija oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad aparatami, jak również procesami zwiazanymi z wibroterapią.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]