Vitberg – poznaj polskiego producenta zestawów do wibroterapii

Poszukujesz wiadomości o marce Vitberg? Dobrze trafiłeś!

Z każdym rokiem terapia wibracjami znajduje uznanie w coraz to nowych obszarach:sporcie wyczynowym, kosmetologii czy rehabilitacji. Mało kto jednak wie, iż w to właśnie w w kraju nad Wisłą powstają urządzenia do wibroterapii, które mogą służyć zarówno sportowcom, lekarzom i fizjoterapeutom, jak i przeciętnemu Kowalskiemu .

Vitberg – aparaty do terapii wibracjami rodzimego producenta

Produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ odbywa się w fabryce w Nowym Sączu. Produkcja składa się z kilku działów, między innymi z: wykrawalni, montowni, działu elektroniki i szwalni. Zaprojektowanie aparatu trwało wiele lat. Moduły Vitberg składane są ręcznie, a ich poszczególne elementy poddaje się odpowiednim testom. Poszycie urządzenia wykonane jest ze skóry ekologicznej, wykorzystywanej w przychodniach i szpitalach, ponieważ jest mocna i łatwo ją odkazić.

Zestaw RAM Vitberg+ – do domu i do profesjonalnej kliniki

Z urządzeń marki Vitberg składających się z urządzenia bazowego, 5 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, można używać zarówno we własnym domu, jak i w klinikach i poradniach rehabilitacyjnych. Odpowiadając na potrzeby profesjonalnych gabinetów, Vitberg włączył do swojej oferty produkcję foteli oraz kozetek, których celem jest właściwe ułożenie pacjenta w czasie zabiegów wibroterapii.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]