Wibroterapia po polsku – o historii urządzeń marki Vitberg

Potrzebujesz wiadomości o marce Vitberg? Dobrze trafiłeś!

Zapoznaj się z wywiadem portalu „INN:Poland” z założycielem firmy Vitberg specjalizującej się w produkcji zestawów do wibroterapii RAM Vitberg+. Serwis przybliżył ewolucję firmy, która zajęła się zagadnieniem terapii wibracjami ćwierć lat temu i odtąd wciąż modernizuje swoją ofertę.

Aparaty firmy Vitberg – opinie klientów są najważniejsze

Wibroterapia obecna jest w medycynie co najmniej od 100 lat, natomiast wzmożone badania nad tym sposobem profilaktyki trwają niespełna od 4 dekad. Wibroterapia może być alternatywą dla tabletek przeciwbólowych, które być może szybko pomagają, jakkolwiek mają działanie doraźne i są ingerują w balans chemiczny organizmu człowieka. Firma Vitberg sprzedała już ponad ćwierć miliona aparatów, które spotkały się z pozytywną oceną klientów. Urządzenia RAM Vitberg+ można stosować do regeneracji mięśni sportowców, są jednak też przeznaczone do użytkowania w domu.

Vitberg założył ponad pięćdziesiąt placówek na terenie Polski, gdzie można przetestować aparat i przekonać się o jego efektywności. Co czwarty odwiedzający Poradnię Vitberg pragnie zakupić taki zestaw na własność. to dla nich marka Vitberg wciąż pracuje nad ulepszeniem swoich urządzeń.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]